Folk Gospoda wspiera akcję PAJACYK

08.12.2011
Folk Gospoda zdradziła kilka wyjątkowych sekretów własnej kuchni i przyłączyła się do akcji charytatywnej PAJACYK. Współpraca zaowocowała wydaniem książki kucharskiej – „Gotuj z sercem. 166 sekretów kulinarnych niezwykłych restauracji”.
 
Fundacja Janiny Ochojskiej, założycielki Polskiej Akcji Humanitarnej, 1 grudnia 2011 roku wydała książkę kucharską, umieszczając w niej przepisy kulinarne zaprezentowane między innymi przez naszą restaurację.  Chętnie wzięliśmy udział w tej szlachetnej akcji, gdyż celem jest dożywianie głodnych dzieci w szkołach i świetlicach.
 
Dochód ze sprzedaży w całości zostanie przeznaczony na wsparcie programu PAJACYK. Książkę kucharską „Gotuj z sercem. 166 sekretów kulinarnych niezwykłych restauracji” można nabyć w salonach sieci sklepów EMPiK oraz drogą internetową, do czego  gorąco zachęcamy!
 
Folk Gospoda zdradziła kulinarne sekrety na:

- śledzie na dwa sposoby – w oleju lnianym i w śmietanie
- żur z białą kiełbasą
- sernik z białą czekoladą
 
W książce można znaleźć również przepisy szefów kuchni z 22 prestiżowych restauracji z całej Polski, w tym też warszawskiego Czerwonego Wieprza z sieci GFC a ponadto...  kuchenne tajemnice cenionych za kulinarne gusta osób, między innymi Magdy Gessler czy Roberta Sowy!
 
Zachęcamy do zakupu i wsparcia akcji PAJACYK!

Po kliknięciu na zdjęciu potrawy, pojawi się przepis.