Nowa Karta Dań

13.08.2012

9 lat doświadczeń, 6 miesięcy testów, prawie 200 kandydujących potraw... I oto jest:
Nowa KARTA DAŃ w Folk Gospodzie.

Folk Gospoda juz od prawie 9 lat dba o podniebienia Warszawiaków, a zagranicznych Gości zapoznaje z najlepszymi walorami Polskiej Kuchni.
 
Zdobyte w tym czasie doświadczenia, stały kontakt z Gośćmi oraz poznawanie Ich zmieniających się preferencji i upodobań kulinarnych, doprowadziły do powstania zupełnie nowej, autorskiej Karty Dań.
 
Po 6 miesiącach testów,  prób i degustacji, udało się stworzyć menu, z którego jesteśmy dumni.  Nasze nowe potrawy to mariaż smaków, zapachów i kolorów. To niepowtarzalna mieszanka różnych tradycji kulinarnych i kulturowych naszego kraju, z elementami tzw. „Nowej Kuchni Polskiej”, przyrządzanej w oparciu o zdrowe, ekologiczne i starannie selekcjonowane produkty.
 
Nowe Menu Folk Gospody to odpowiedź na zmieniające się preferencje żywieniowe Polaków, którzy coraz częściej poszukują dań lekkich, zdrowych i bogatych w wartości odżywcze, przyrządzanych w oparciu o naturalne składniki.
 
Oczywiście nie zapomnieliśmy o pasjonatach tradycyjnej Kuchni Polskiej, którzy w naszej ofercie odnajdą także największe kulinarne „klasyki” polskiego stołu.

Serdecznie zapraszamy w gościnne progi Folk Gospody.

 
Marzena i Piotr Popińscy