Folk Gospoda - restauracja przyjazna dzieciom

Folk Gospoda z otwartymi ramionami wita w naszych progach rodziny z dziećmi.
Nasze niezobowiązujące wnętrza i przyjazna atmosfera oraz w sezonie letnim klimatyczny ogród od lat sprzyjają rodzinnemu biesiadowaniu.

Szczególnie zapraszamy na sobotnie i niedzielne obiady, gdzie w menu, oprócz dań bardziej wyszukanych, znajdą Państwo takie przeboje polskiego „niedzielnego” stołu jak: rosół z kury z domowym makaronem, barszczyk czerwony z pasztecikiem,  pierogi, tradycyjny sznycel z mizerią czy kaczka z pieca, z pieczonym jabłkiem i buraczkami.

Szeroki wybór ryb i sałat zaspokoi oczekiwania poszukujących lekkich dań, a koneserów słodkości, nasz cukiernik uraczy jednym z pysznych deserów, wśród których szczególnie polecamy sernik z białą czekoladą, podawany na sosie z deserowej czekolady i musie z prawdziwych truskawek - podobno najlepszy w Warszawie.

Dla najmłodszych i ich rodziców przygotowaliśmy szereg udogodnień i atrakcji:

  • specjalne Menu dla małych smakoszy
  • weekendowy kącik zabaw z animatorami
  • kolorowanki, rebusy i zgadywanki
  • przewijak dla maluszków
  • krzesełka dla najmłodszych
  • śliniaczki


Naszym atutem jest także to, że bez konieczności wjeżdżania do ścisłego centrum, można dojechać samochodem bezpośrednio pod lokal.

Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby czas spędzony w naszej restauracji obfitował w miłe chwile i najlepsze doznania kulinarne, a weekendowe (i nie tylko) biesiadowanie w Folk Gospodzie, w gronie rodziny i przyjaciół, na stałe zagościło w Państwa kalendarzu.

Serdecznie zapraszamy!